KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14099159
nr 1409 9159
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Slava Kliuchnikov (f. 1956), "Sommarblommor". Signerad. Olja på duk, oramad, 55x45 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:45:11
2.600 kr
2.800 kr
3.400 kr